23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

■AnadoluSigorta…Kaskomda

– – – – – –  – – – – – – –  –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – –  – – – – – – –  –
Sayın Yetkili,

Söz konusu araç adam kaçırma olayında kullanılmıştır, aracı kiralayan kişiler olay sonrası aracı terkederek aracı hasarlı olarak bırakmışlardır ancak araç içinde yapılan tespitte gaz sprey, sigara vs. gibi maddelerin kullanıldığı konunun savcılığa taşındığı olay günü alkol ehliyet vs kimlik tespitinin yapılamaması gibi nedenlerle dosya olumsuz olarak ret yazısı yazılmadan önce acente ve sigortalı beyanına istinaden tazminat talebinden vazgeçilmiştir.

Bilgileriniz rica olunur.

Saygılarımızla,

ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

– – – – – –  – – – – – – –  –
BİLDİRİM DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –
Sayın Anadolu Sigorta yetkilisi
Sigortalı Şirin Onan  tarafından bildirilen şikayet maili aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
İncelemeniz ve çözümleme cevabı konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan rica ederiz

Saygılarımızla

Sigortamedia

– – – – – –  – – – – – – –  –
ŞİKAYET DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –

Tarih                 : 2011-12-16
Adınız               : şirin
Soyadınız          : onan
e-mail Adresiniz : sirin_0735@hotmail.com
Poliçeniz             : 300352811
Şikayet Detayı :
anadolu sigortada rent car kaskolu aracımın hasar masrafı odenmedi.Ödenmeme sebebine gelince Aracımı kiralık olarak verdim.Verdigim şahıslar aracımı kötü niyette kulanıyorlar ve emniyet yetkililerinden kacarken aracımla kaza yapıp aracı terk ediyorlar.
Emniyettin aracı terk edilmiş olduguna dair tutanakları sigorta şirketine sundum ve aracı yaptırmak uzere yetkili servise teslim ettim.25 gun arac serviste kaldı ve onarımı yapıldı.
Sigorta şirketi ödeme yapmadı sebebide alkol raporu.kendilerine butun evrak ve tutanakları sundum o şahısların arandıgına dair ve daha sonra tuttuklandıklarını.
Emniyet yetkililerinin bulamadıgı şahısların benden alkol raporu istendi ve odememe gerekcesi raporun olmaması gosterildi

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER