16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

■Anadolu Sigorta…Aracımın hasarını


ANADOLU SİGORTA ÇÖZÜMLEME MESAJI
———————————————————–
Sayın Yetkili,
Müşterimiz ile görüşülmüş olup, tutarın bilir kişi tarafından saptandığı bu nedenle belirtilen tutarın yatırılacağı bilgisi verilmiştir.
Müşterimiz bilgilendirmemiz üzerine tutarı kabul etmiştir.

Poliçe iptalinin yapılmasını takiben ödeme hazırlanarak müşterimizin hesabına yatırılacaktır.

Bilgileriniz rica olunur.
Saygılarımızla,

Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Birimi
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

İLETİ BİLGİLENDİRMESİ
————————————————————
Sayın Anadolu Sigorta yetkilisi,
Sigortalınız Ayhan Erdoğan tarafından internet portalımıza şikayet bildirimi iletilmiştir. Gereğini rica ederiz cevap mailinizi sitede yayınlaak ve sigortalınız ile paylaşmak amacı ile tarafımıza bildirmenizi rica ederiz

Saygılarımızla

———————————————————–
ŞİKAYET BİLDİRİMİ DETAYI
—————————- ——————————
Tarih                     : 2010-11-23
Adınız                    : ayhan
Soyadınız               : erdoğan
e-mail Adresiniz       : aykuterdogan67@hotmail.com
Poliçeniz                : 247289710
Şikayet Detayı        :
anadolu siğorta polıce no: 247289710 nolu polıce sahıbıyım
06.10.2010 gunu aracıma saldırıda bulunuldu bu sürec zarfında polıs ve savcılık raporu ıle siğortama baş vurdum aracımın markası bmw 320 cabrıo 1995 modeldır aracımın en yakın servısı adapazarı hendekte öztorun bmw servısıne çekıldı bırada exper raporu ile aracımın ön camının kırıldıgı vede tentesının kesıldıgı rapor halıne getırıldı .

bu rapordan sonra servısın sadece tente bezı için 19.000 tl fiyat vermesı aracımı pert edılme aşamasına getırdı benımde içim el vermeyerek bır tente bezı için araaç perte çıkarılmıyacagını vede siğortamı düşündüğüm için aracıma alternatıf seçenek olarak servıs harıcınde herhandı bır sanayıde yapılmasına karar verdım anacak exper arkadaşlar bu tenteyı yaptıracak hıç bır yer bulamayarak bır kamyon tentecısınden fıyat almışlardır buda 3.500 tl dır.

ben bu ustayıda kabul ederek anacak sığortam garantısı altında olacagının ıstedım bana acenten bu teklıften sonra 3.500 tl yı benım adıma çıkaracaklarını vede bu işi benım kendımın yaptıracagını söyledıler bende bunun üstüne bır araştırma yaparak bır usta buldum vedemaliyet fiyatı aldım buda 5.500 tl olmaktaydı bunuda imza altına alarak sığorta şirkrtime yolladım ancak siğorta şirketim acentem aracılıgı ile benım hesabıma 3.500 tl yatacagını söyledi.ama bu para ile ben hiçbir şekılde tentemı yaptıramıyorum aşağı yukarı 30 gundur arabasızım çok magdur durumdayım magdurıyetımın gıderılmesını rica ederım.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER