20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

■AkSigorta…PoliçemdeSorunum

– – – – – – – – – – – – – –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – – – – – – – – – –
Sn. Murat A.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

“28.02.2013 tarih ve 15427 no’lu hazine şikayeti sigortalımız tarafından, talep edilen faturaların ibrazı halinde, söz konusu harcamalar da poliçe kapsamında değerlendirilerek sigortalımıza ödenecektir.”

Dosya No: 12107472 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir.

Saygılarımızla,
AKSİGORTA
Hizmet Merkezi Müdürlüğü

– – – – – – – – – – – – – –
BİLDİRİM MESAJI
– – – – – – – – – – – – – –

Tarih               : 2013-2-8
Adınız              : Murat
Soyadınız         : ARICIOGULLARI
e-mail Adresiniz : murat_1183@hotmail.com
Poliçeniz          : 1391724
Şikayet Detayı :
Aksigortaya Kredi Karti issizlik teminatimla ilgili issizligimle ve teminattan yararlanabilmemle ilgili tum bilgi ve belgeleri gondermeme ragmen tazminatimi odemiyor.istedikleri tum bilgi ve belgeler fazlasi ile kendilerine zamaninda teslim edildigi icin bahane bulamayan bu sigorta sirketi sanki issizligimle ilgili bilgi ve belgeler yokmus gibi hareket ederek 9.Ayda yapmis oldugum bir harcamanin faturasini benden istiyor.

9.ayda yapilmis bir alisverisin faturasini nereden bulabilirim ben ayrica Aksigortaya bu harcamamin detayi ile ilgili yazili beyanat vermeme ragmen tazminatimi odemeye yanasmiyor.Aksigorta bu harcamamla ilgili donemlerde primlerini kredi kartimdan catir catir cekip guvence altina almadan once bunu dusunmeliydi.bunu.Madem bu harcamami policemdeki ozel sartlara dayanarak belge isteyecektin ey aksigorta o zaman primlerini de ona gore tahsil edecektin.Aksigortayi hazine mustesarligina.bimere sikayet ettim.ne zaman tazminatimi oderler ben de sikayetlerimi durdururum.
Bu sigorta sirketi ile birakin police yapmayi bu sigorta sirketi yuzunden akbankla da iliskimi fazla surdurmeyecegim.zira bu sigorta sirketini basima kendileri musallat etti.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER