20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

■Ak Sigorta…Kasko Poliçemde


– – – – – – – – – – – – – – – –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – – – – – – – – – – – –

Sn. Selim A.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

“11593320 nolu dosyanıza dair ödeme yapılmıştır.”

Saygılarımızla,

Ak Sigorta
Hizmet Müdürlüğü
– – – – – – – – – – – – – – – –
ŞİKAYET BİLDİRİMİ
– – – – – – – – – – – – – – – –

Tarih               : 2012-6-29
Adınız              : Selim
Soyadınız          : Alkanlı
e-mail Adresiniz : selimbey42@gmail.com
Poliçeniz          : 36490389
Şikayet Detayı :
Öncelikle yukarıda belirttiğim poliçe numarası karşı aracın poliçesi, bu poliçeye sahip Aksigorta tarafından mağdur edildim. Dosya numarası 11593320. Kaza sonucunda Aksigorta tarafından sigortalanmış araç Tramer tarafından %100 kusurlu çıktı, ben %0 kusurluyum. Exper ile servisim anahtar teslim olarak anlaşmış. Fakat aradan 1 gün geçti Aksigorta ödeme yapmayacaklarını belirtmişler.

Sebep olarakta “Aracımız kazaya karışmamış, temas yok” demişler. Ama raporda da belirtildiği gibi araçları kazanın tek ve yegane sebebi. Sigorta şirketine bu konu hakkında bastırınca konuyu saptırarak ödemeyi reddediyorlar. Mağdur durumdayım gereğinin yapılmasını istiyorum. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim adresim

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER