20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

■ Yapıkredi araç kaskomda problem


arih                  : 2010-08-26
Adınız                 : MÜŞERREF
Soyadınız            : DÜKEL
e-mail Adresiniz    : alidukel@ilkposta.com
Poliçeniz             : 32794690
Şikayet Detayı     :
YAPI KREDİ BANKASI KREDİLİ OLAN ARACIMI YAPI KREDİ SİGORTA TARAFINDAN 15.03.2010 TARİHİNDE KASKO YAPILMIŞ.35 AF 542 PLAKALI ARACIM EŞİMİN ARKADAŞININ OĞLU ANIL BAŞ İDARESİNDE 27.06.2010 TARİHİNDE YARALAMALI KAZA GEÇİRMİŞTİR.

KAZA RAPORUNDA HASTANE RAPORUDA VARDIR.YAKLAŞIK BİR AYDIR HASAR DOSYAMIZ NE OLDU DİYE SORA SORA BİR HAL OLDUK.RAPOR HAZIRLANIYOR,TAHKİKAT YAPILIYOR,DİYE BİZE 1 AY OYALADILAR,SONRADAN ISRARLI TAKİBİM SONUCUNDA EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 18.08.2010 TARİH VE 05/1959/1563 SAYILI BİR YAZI VERDİLER ELİME BİZ BU KASKO POLİÇESİNDEN CAYIYORUZ,SİZ ARACI KİRAYA VERMİŞİNİZ.

KESİNLİKLE BÖYLE BİR ŞEY YOK,BİR ŞİRKET POLİÇE YAPARKEN ŞAHİN OLUYOR,FAKAT HASAR ÖDEMEYE GELİNCE ÖDEMEMEK İÇİN İNSANLARI KARALIYORLAR,KİRALIK ARABA VERMİŞİN DİYORLAR KİRALIK ARABA VERMEDİM,EMANETEN VERDİM DEDİYSEMDE ANLAMADILAR BENİ MAĞDUR ETTİLER ELDE ETTİKLERİ BEYANLAR VARMIŞ İSTEDİM BANA VERMEDİLER BEN NE OLDUĞUNU BİLMEK İSTİYORUM.

YAPI KREDİ SİGORTASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ŞİKAYETÇİYİM,BENİ MAĞDUR ETTİKLERİ İÇİN,ARACIMIN KREDİLİ ALMIŞTIM.DAHADA BORCUM VAR.

SAYGILARIMLA

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER