16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

■ Ray Sigorta… Kaskomda


—————————————————
RAY SİGORTA ÇÖZÜMLENME MESAJI
—————————————————
Sayın Yetkili,

Konu hakkında ilgili departmanımız tarafından müşterimize gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Ray Sigorta A.Ş.
Müşteri Memnuniyet Merkezi

———————————————-
ŞİKAYET DETAY BİLGİLERİ
———————————————-

Tarih               : 2010-12-08
Adınız              : RAFET
Soyadınız         : ARSLAN
e-mail Adresiniz : rafetarslan@msn.com
Poliçeniz          : 32044920
Şikayet Detayı  :
ARACIM 2 SENEDİR RAY SİGORTA TARAFINDAN KASKOLANMAKTADIR.
BU SENEKİ KASKO POLİÇESİNİ YENİLERKEN KASKODAKİ BAZI ŞARTLAR DEĞİŞTİRİLMİŞ.MESELA İKAME ARAÇ HİZMETİ 7 GÜN İKEN 5 GÜNE DÜŞÜRÜLMÜŞ.AYNI ZAMANDA İKAME ARAÇ HİZMETİNDEN YARARLANABİLMEK İÇİN TRAFİKTE KAZA YAPARSANIZ MUTLAK SURETLE RAY SİGORTANIN ÇEKİCİSİ TARAFINDAN ÇEKİLMESİ GİBİ BİR ZORUNLULUK TUTULMUŞ.ŞİMDİ BEN BU MAĞDURİYETİ YAŞIYORUM.

İKAME ARAÇ HİZMETİ SERVİSE GİREN BİR ARACIN 48 SAAT İÇİNDE TESLİM EDİLEMEDİĞİ DURUMLARDA GEÇERLİ OLAN BİR ANLAŞMADIR.BU İŞLEMİN ÇEKİCİ İLE NE ALAKASI VAR.BEN ŞİMDİ ARACIMI 15 GÜN SAONRA TESLİM ALACAM FAKAT ONLARIN ÇEKİCİSİ İLE ÇEKTİRMEDİĞİM İÇİN BU HİZMETTEN FAYDALANAMAYACAĞIM FAKAT POLİÇEDE BUNUN PARASINI ÖDEYECEĞİM.
(ALLAH KORUSUN KAZA YAPTINIZ HASTANEYE KALDIRILDINIZ AMA LÜTFEN GİDERKEN TRAFİK EKİPLEİNE SÖYLEYİN ARACI EMNİYETİN DEĞİLDE RAY SİGORTANIN ÇEKİCİLERİNE ÇEKTİRSİNLER:))

KASKO ŞİRKETLERİNİ BU KADAR UCUZ YOLLARA BAŞVURMALARI İNSANLARI MAĞDUR ETMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.BUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.TEŞEKKÜR EDERİM.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER