25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ Mapfre Genel Sigorta…Trafik poliçemde sorun


Tarih              : 2011-07-23
Adınız             : cengizhan
Soyadınız         : ünlü
e-mail Adresiniz : menzi_l@hotmail.com
Poliçeniz          : Mapfre genel sigorta zorunlu trafik poliçesi
Şikayet Detayı :
06.06.2011 tarihinde satın aldığım aracıma trafik sigortamı yaptırmak için Antalya Cem sigorta aracılık hizmetleri sevda kulaksız 0242 227 63 14 isimli acentenize gidip 4101100081496 no’lu poliçeyi kestirdim.

13.07.2011 tarihinde aracımı sattım ve cem sigorta acentenizi aradım kendilerine istanbulda ikamet ettiğimi aracımı sattığımı tarfik sigortasını iptal etmek istediğimi söyledim bana evrakları elden getirin aksi halde iptalini yapmam diyorlar.

170 tl için istanbuldan antalyaya gidilmesi ne kadar mantıklı herşeyden vazgeçtim telefonda argo bir tavırla konuşan yüzüme telefon kapatan bu acente yüzünden yeni aldığım aracımın sigorta ve kaskosunuda genel sigortadan yaptırmadım poliçemin iptali için gereğinin yapılması ve iade ücretimialmak istiyorum istanbul antalya bütün bölge müdürlüklerini aradım kimse ilgilenmiyor.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER