20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

■ Güneş Sigorta kaskomda sorun yaşıyorm

Tarih               : 2010-09-03
Adınız              : Mehmet Mansur
Soyadınız         : Aytar
e-mail Adresiniz : m_aytar@otmail.com
Poliçeniz          : 49941227
Şikayet Detayı  :
Güneş sigortadan kasko sigortam var. Geçenlerde aracımda oluşan bir hasar sebebiyle anlaşmalı servise götürüp onarım için teslim ettim.

Eksper aracı serviste görerek 7 gün onarım süresi verdi. Güneş sigortadan aracımı kullanamayacağım bu süre için ikame araç istedim ancak vermediler, sebep olarak kasko sözleşmesinde aracın yürüyen aksamında bir sorun yoksa yani araç trafikte gidebiliyorsa ikame araç verilmez yazıyormuş.

Allah aşkına böyle saçma bir şey olabilir mi, bu araç yürüse ne yazar, ben aracı onarım için anlaşmalı servise vermişim, eksper de 7 gün onarım süresi vermiş, yani ben bu aracı bu süre zarfında yürüse de zaten kullanamayacağım, bana bu süre zarfında ikame araç vermeliler diye düşünüyorum, yoksa ikame aracın anlamı ne ki?

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER