25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ Eureko Sigorta'da Poliçe İptali Bukadar mı zor?


Eureko Sigorta’da Poliçe İptali Bukadar mı zor?

Ebru ceyhan                                                                                           05  Nisan 2010

Garantiden almıs oldugum konut kredisi ile birlikte evim garantide adlı konut sigortası Eureko tarafından yapıldı. Sigorta tarihinin bitimine 1 hafta kala farklı sigorta şirketinden yaptırmak istedigim için telefonla 0 212 304 10 00 nolu numaradan nasıl iptal edecegimi sordum ve siz talep etmedikten sonra zaten sigortanız yenilenmez denildi.
Daha sonra cep telefonuma gelen mesajda borcumun bulundugu ve yatırmam gerektigi yazıyordu. Aynı numaradan tekrar aradım ve İffet Hanım bana iptal etmek için 0 212 630 15 52 nolu fax numarasına iptal istegımı faxlamamı istedi. Ben de dilekçe şeklinde yazıp faxladım. Daha sonra telefonla beni arayan Güzüde Hanım iptal işleminin gerceklesemıyecegını cunku onlara dıger sıgortadan yaptırdıgım sigorta poliçesini yollamam gerektiğini söyledi. Eureko sigortayı neden ilgilendiriyorsa anlamadım ama zaten garantideki hesabımı kapattıgım için parayı da çekemiyorlar tabiki ama internet bankacılıgından kontrol ettiğimde borclu olarak gözüküyorum ve sigortayı onlardan yapmamı istemediğim halde inadına yapmam gerekiyormuş gibi tavır sergiliyorlar.
Garanti bankasında hesabımda param olsa zaten hemen çekecekler ama olmadıgı için mesaj yollama ihtiyacı duymuşlar . İlgilerine teşekkür ederim. Nedense görüştügüm üç farklı Eureko personeli birbirleri için eksik ve yanlış bilgi vermişler diye birbirlerini suçluyorlar. Ben de konuşmalarımız nasıl kaydediliyorsa ben de sizin konuşmalarınız kaydedip size dinletmek isterim dedim. Bana konuşmaları dinlendikten sonra tekrar sizi ararız denildi ve görüşme sonlandırıldı. “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER