26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

■ Eureko Sigorta…Yangın Hasarımı

Tarih              : 2011-03-30
Adınız             : Sultan
Soyadınız         : Sincar
e-mail Adresiniz : ssincar@teknotas.com.tr
Poliçeniz          : EUROKO SİGORTA. HASAR DOSYA NO:10110400
Şikayet detayı: YANGIN HASARI HK.
Merhabalar, 30.12.2010 tarihinde kardeşime ait konutta alt komşunun yakmış olduğu sobanın müşterek olarak kullanılan bacanın aşırı ısınması ve havanın rüzgarlı olmasından dolayı oturma odasına ait baca deliğinden şiddetli bir şekilde alevlerin bacadan çıkıp alevlerin yayılarak odayı yakıp ve diğer odalardada alevlerden eşyaların erimiş ve is olmuştur.Eşyalar kulanılamaz haldedir.

Alt komşunun sİgorta şirketi olan EUROKO Sigortaya müracat edip mali mesuliyet teminatından faydalanmak istedik.Sigorta şirketi Fatih Özen’e ait evde çıkan yangının bacada olan plastik kapağın bacadan çıkan alevden dolayı yanarak koltuğun üzerine düşmesinden dolayı hasarı ödemiyeceklerini söylediler.

Bu konuyla ilgili olarak size kısa bilgi verdim.Dosya numarası aşağıdadır.Bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.i.ç.
SULTAN SİNCAR

EKSPER:HASAN EMİR

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER