20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

■ Eureko Sigorta Kredili konut poliçesinde

Tarih                : 2010-06-14
Adınız               : YILDIRIM
Soyadınız          : DEVECİ
e-mail Adresiniz  : yildirimdeveci@gmail.com
Poliçeniz           : kredili konut ve master konut poliçeleri
Şikayet Detayı   :
merhabalar ,
2009 yılında Garanti Bankasından refinansman yaparak konut finansman kresi kullandım ve yasa zorunluluk olarak ta dask poliçem mevcuttu ama Garanti Bankası çalısanları tarafımdan hiçbir yazılı onay almadan Mugla il sınırları ıcınde olan ev için Ankara ıkametgah adresi gosterip Eureko sigortadan kredili konut poliçesi duzenlemişler ve kredi kartımdan çekmişler ,mayıs ayında da boş ev için master konut polıcesı adı altında esya sigortası yapıp yine kredi kartımdan cekmısler .

İtirazım üzerine esya sigortası iptal edildi ama kredili konut sigortası için cevap veremiyorlar.. yanlıs bilgilerle olmayan adreslere polıce duzenlemek ve bunları yıne onay almadan kredi kartlarından hatta mail ordera kapalı kredi kartlarından tahsil etmek suc degılmıdır. yasal olarak bunun bir yaptırımı yok mu acaba??

Yıldırım Deveci

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER