25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ Eureko Sigorta …Hasarımı ödemiyor


Tarih               : 2010-09-20
Adınız              : NEHİR
Soyadınız         : ÇATAK
e-mail Adresiniz : catak_nehir@hotmail.com
Poliçeniz          : euroko sigorta 8258461
Şikayet Detayı  :
ŞEKER BAYRAMI DOLASIYLA ŞEHİR DIŞINA ÇIKTIM.

9-2010 EVİME GELDİGİMDE 12-09-2010 EVİMİN İÇİNİ KANALİZASYON SUYU BASMIŞ OLARAK GÖRDÜM BU DURUMU EUROKO SİGORTAYA HABER VERDİM O HALDYEKEN EXPER GELMESİNİİ BEKLEDİM EXPER GELDİ EVİMİN MUTFAK ,MUTFAK DOLAPLARI .PARKE. HALILAR .ODALARDAKİ DOLAPLARIM ALT TARAFLARI KANAL SUYU RESİMLERİ ÇEKTİ GİTTİ .

SİZ TEMİZLETİN DEDİLER FATURASINI ALIN BİZ SONUCA GÖRE ÖDEME YAPARIZ DEDİLERR.

HERGÜN ARADIM AMA SONUCU BANA 17 -09 -2010 YILINDA ARAYINCA SÖYLEDİLER BEN BİNA TEMİNATI YAPTIRMADIĞIM İÇİN HİÇ BİR ÖDEME YAPMAYACAKLARINI İLETTİLER ÇOK ÜZÜLDÜM.

BANKA BENİ BU SİGORTAYI YAPARKEN BUNUDA YAPSAYDI BEN OKADAR ÖDEYEN GERİ KALAN PARAYIDA ÖDER TAM BİR YARDIM ALIRDIM AMA BÖYLE OLMADI ŞİKAYETİM VAR HALI TEMİZLİK PARAMI SONRADAN SUDAN DOLAYI ŞİŞEN DOLAPLARIMI EVİMİN TEMİZLİĞİNİ ELEKTRONİK EŞYALARIMI ÖDEYEBİLİRLERDİ.

SİZDEN BU KONU YARDIM İSTİYORUM TEŞEKKÜRR GEREKİRSE POLİÇE PARAMI GERİ ÖDESİNLER YADA EVİME GELEN ZARARI ÖDEMEYE GELİNCE İYİ MAĞDUR OLUNCA KÖTÜ

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER