25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ ERGO Sigorta…Konut Sigortası

ÇÖZÜMLENME MESAJI
———————————-
Sayın Yetkili,
Tarafımıza ulaşan şikayet sonrası gerekli incelemeler yapılmış olup, Genel Şartlar gereği pis su tesisatının doğrudan sebep olduğu zararların ödenebileceği, ancak tesisatın ödenmeyeceği bildirilmiştir. Sigortalıya pis su tesisatından kaynaklanan duvar hasarı varsa bize bunların faturasını göndermesi talep edilmiştir.

Fatura ulaştığında işlem yapılacaktır.
Bilgilerinize Sunarız.
Saygılarımızla
ERGO SİGORTA A.Ş.
Müşteri İlişkileri Birimi

ERGO Sigorta müşterisi İsmail TOY tarafından gönderilen şikayet bildirimidir
Sayın ERGO Sigorta yetkilisi, www.sigortasikayeti.com adresine sigortalı İsmail TOY tarafından bildirilen şikayet formunun tarafınızdan incelenmesini, sitemizde yayınlarak çözümlenmiş şikayet olarak kayda eklenilmesi ve geri bildirim sürecinin devamı için çözümleme cevap mailinizi tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla
Sigortamedia
sigortasikayeti.com info@sigortamedia.com , sikayetim@sigortamedia.com çözümlenme mesajınız için mail adreslerimizdir.

ŞİKAYET DETAYI
—————————————

Tarih              : 2011-03-30
Adınız             : ismail
Soyadınız        : toy
e-mail Adresiniz : ceyhuntariktoy@hotmail.com
Poliçeniz         : 1621207-2
Şikayet Detayı :
telekom ile ergo konut sigortası kampanyasına katıldım 07.03.2011 evim de pis su gider borusun patlamasından kaynaklanan duvarlarımda ve zeminde su birikintisi ve duvarlarda rutubet oluştu mutfak elk kesildi ve aynı tarihte başvuru yaptım evraklarımı hazırladım ergo sigorta banu hanımın dikkatine yoladım ergo sigorta esengül hanım beyanı kaybetiklerini tekrara beyan göndermemi istediler neyse gönderdim 2 hafta bekledim bu sefer ret dediler sebebini sordum pis suyu karışalmıyoruz dediler sözleşmeyi hatırlatığımda bir daha gözden geçirelim dediler sonra banu hanım döndü siz bize tesisat faturası göndermişsiniz bize elk ve boya faturası gönderin dediler bir daha evrak ları hazırlayıp gönderdim 1 hafta daha bekledim şimdide ret diyorlar sebeb diyorum kiracısınız diyorlar ne alkası var sözleşmede kiracısanız diye bir ibare yok lütfen birisi ilgilensin deli olucam 500 tl için 1 aydan beri beni oyalıyorlar.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER