20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

■ ERGO Sigorta…Hasarımdaki

——————————————-
ERGO ÇÖZÜMLENME MESAJI
——————————————–
Sayın Yetkili,
Sayın Öner Keskin’in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından gerekli incelemeler yapılmış olup, hasar dosyası sonuçlandırılarak, ödeme günü belirlenmiş, ödemesi yapılmıştır. Kendisine bu bilgilendirme yapılmıştır.

Bilgilerinize Sunarız.
Saygılarımızla

ERGO SİGORTA A.Ş.
Müşteri İlişkileri Birimi
——————————————-
BİLDİRİM
——————————————–

Ergo sigorta müşterisi Öner Keskin tarafından iletilen şikayet bildirimidir
Sayın ERGO Sigorta yetkilisi,
www.sigortasikayeti.com  adresine sigortalı  Öner Keskin   tarafından bildirilen şikayet formunun ilk gönderimine istinaden ek açıklayıcı bilgiler talep edilmiş Öner bey tarafından ek açıklama ve kaza belgeleri ile ek’te dosya olarak iletilmiştir.tarafınızdan incelenmesini,  sitemizde yayınlarak çözümlenmiş  şikayet olarak kayda eklenilmesi ve geri bildirim sürecinin devamı için çözümleme cevap mailinizi tarafımıza bildirmenizi rica ederiz
Saygılarımızla

Sigortamedia
sigortasikayeti.com

info@sigortamedia.comsikayetim@sigortamedia.com     çözümlenme mesajınız için mail adreslerimizdir.
www.sigortasikayeti.com bir Sigortamedia yayınıdır.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  – – – – – – – – –

ŞİKAYET DETAYLARI
—————————————
Tarih               : 2011-5-30
Adınız              : Öner Keskin
Soyadınız          : TUNCER
e-mail Adresiniz : sureyyakeskinciftligi@gmail.com
Poliçeniz          : 1647220 Nolu dosya ile ilgili
Şikayet Detayı  :
Birkaza sonucu hasarauğrayan madur olarak rapordaki zararım karşılığında ödeme yapılacaktı Bursa Ergo sigortadan İdris SAKİN isimli hasar uzman yardımcısı ünvanlı şahıs arayıp gerekli evrakları istedi bende aynı gün (12/5/2011)kendisine gönderdim.

bu gün(30/05/2011)banka hesabıma baktığıda herhangibir ödemenin olmadığını görerek şirketi aradım aama İdris SAKİN e telefon bağlayamıyorlar (nedense)ve başka bir sürü kişiye ayrı ayrı tekrar tekrr aynı şeyleri anlatmak ve sonuç alamamaktan gercekten şikayetçiyim

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

————————————————
Öner beyden istenilen ek bilgi talebi
———————————————–
Öner bey şikayetçi olduğunuz konu hakkında eksik bilgileriniz vardır
Poliçe numaranız,Sigorta acenteniz ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız Ergo Genel Müdürlük yetkililerinin sorununuzu çözümlemeleri kolaylaşacaktır.Şikayet Konusunu detaylı olarak iletmenizi ve poliçe bilgileri tarafımıza ulaştırmanızı isteyeceğiz.
saygılarımızla

sigortamedia

—————————————————————-
Öner bey tarafından gönderilen ek açıklama detayı
—————————————————————-
Ben poliçe sahibi değilim
kaza yapan araç benim bahçemin çitlerini yıkan aracın poliçesidir benim elimde sadece kaza raporu taraması mevcut ekde size gönderiyorum Yanlız size şikayetim den önceki onlarla görüşmemde şikayette bulunucağımı söyledim ve ardından size şikayet yazımı yazdım ardından aradılar ve sorunu hallettiler ama şikayet sözü etmeden sürekli zora koştular ve benim asıl evraklarımla ilgilenen kişi ile hiç bir şekilde görüşemedim sürekli araçılar (müşteri temsilcileri) ile görüştüm ve sanırım 6-7 kez telefon görüşmesi sonunda ve her seferinde en az 3-4 kez telefon santrallarından düşüp yeniden arıyarak kaybettiğim zaman sonunda saanırım sorunu çözdüler.
Tek şikayetim firmanın benimevrakımla ilgili kişiye direk telefo ile ulaşamam veya onu aramış olduğumu bildirdiklerini sanıyorum bana dönüş yapmamış olmasıdır
Çünkü gönderiğim evraklarımı ondan başkasının durumunu bilmemesidir.
Ö.Keskin TUNCER
Ziraat Teknikeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER