20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

■ Anadolu Sigorta…Trafik poliçemde

– – – – – –  – – – – – – –  –
ÇÖZÜMLENME YANITI
– – – – – –  – – – – – – –  –
Sayın Yetkili,

Müşterimizin şikayeti ilgili Müdürlüklerimizce değerlendirilmiştir. Bu doğrultuda, konu ile ilgili poliçe ve ruhsat örneği müşteriden istenmiştir. Plaka eki yapıldıktan sonra mükerrer poliçeye istinaden söz konusu poliçe iptal edilecektir.

Bilgileriniz rica olunur.

Saygılarımızla,

Acenteler ve Pazarlama Müdürlüğü
Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Birimi

ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

– – – – – –  – – – – – – –  –
BİLDİRİM DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –
Sayın Anadolu Sigorta yetkilisi
Sigortalı Alpaslan Kadakal  tarafından bildirilen şikayet maili aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. İncelemeniz ve çözümleme cevabı konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan rica ederiz

Sigortamedia

– – – – – –  – – – – – – –  –
ŞİKAYET DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –

Tarih              : 2011-7-21
Adınız            : ALPASLAN
Soyadınız      : KADAKAL
e-mail Adresiniz : rdsahin@gmail.com
Poliçeniz        : ANADOLU SİGORTA – ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI
Poliçe No       : 291196911
Acenta No      : 323383
Levha No        : g08611-k6zj
Şikayet Detayı : 81 Plakalı yeni aldığım aracı Anadolu Sigorta aracılığı ile zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Daha sonra plakayı 34 olarak değiştireceğimi de acenteya bildirdim. Zeyil yapılması gerekeceğini ifade ettiler, ücretini sorduğum bana normal bir ücret ifade ettiler. Daha sonra bu durumu kabul edip, poliçemi satın aldım. Plaka değişince zeyil için acentaya gittiğimde daha önce ifade edilen ücretin 3,5 katı tutarından bir fiyat çıkardılar. Bu tutar çok yüksek geldi ve poliçeyi iptal etmek istedim yardımcı olmadılar. Başka şirketlere sordum onlarda poliçenin iptal olamayacağını söylediler. Hal böyle iken serbest tarife olmasının ne anlamı kaldığını merak ediyorum. Poliçenin iptal edilmemesini de anlayamadım. Resmen sözünde durmayan acenta yüzünden şok içerisindeyim. Oysa başından bu prim ifade edilseydi. Poliçeyi başka şirkette yaptırırdım. Çıkan fiyat oldukça yüksek. Bu konu ile ilgili yani plakası değişen araç sahiplerinin zeyilde karşılaştıkları fiyat farkları ile ilgili neler yapabilecekleri hususunda bilgi vermenizi rica ederim.
DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER