20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

■ Anadolu Sigorta…Hasar sorunumu


———————————–
ÇÖZÜMLENME MESAJI
———————————–
Sayın Yetkili,
Şikayete konu 190206408 poliçe numaralı konut hasar dosya durumu ve gecikme hakkında sigortalımız Muhammet Yaşar Şahinkaya’nın şikayeti daha önceden Şirketimiz internet sitesi üzerinden de tarafımıza ulaşmış olup kendisine; konut poliçesi kloz ve özel şartlar gereği tavanın malzeme eksikliği nedeni ile zaman içerisinde kendiliğinden düşmesinin poliçe teminat kapsamında oluşan bir hasar olamaması nedeniyle hasar ödemesi yapılamayacağı ancak masa ve sandalyelerde meydana gelen hasarın tamiratlarının yapılması için temizleme ücretinin Şirketimiz tarafından karşılanacağı bilgisi iletilmiştir.
Bilgilerinize arz ederiz.
Saygılarımızla,
Acenteler ve Pazarlama Müdürlüğü
Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Birimi
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

Sayın Anadolu Sigorta yetkilisi Sigortalı Muhammet Yaşar Şahinkaya tarafından bildirilen şikayet maili aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. İncelemeniz ve çözümleme cevabı konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan rica ederiz
Sigortamedia
———————————–
ŞİKAYET DETAYLARI
———————————–
Tarih               : 2010-02-15
Adınız              : MUHAMMET YAŞAR
Soyadınız         : ŞAHİNKAYA
e-mail Adresiniz : yasarsahinkaya1@hotmail.com
Poliçeniz           : 190206408
Şikayet Detayı  :
Yukarıdaki poliçe numarası ile konut kasko sigortasından faydalanmaktayım. Evimin salon tavanında çökme meydana geldi altındaki yemek masam sandalyem,kırıldı. Parkem,koltuk,halı ve duvarlarım zarar gordu.
Eksper Serap Oztürk gelerek olayı gordu resimledi.Ertesi günü bana bu çökmenin imalat hatası olduğunu sözlu olarak ifade etti. Ancak herhangi bir test vb işlem yapmadan.Salonumda meydana gelen kaza 27.11.2010 tarihinde rapor Anadolu sigorta Ankara bölge müdürlüğüne verildi.

27.11.2010 tarihinden 15.02.2011 tarihine kadar tarafıma bilgi verilmedi aramalarımda Ankara Bölge müdür Kenan beyin masasında bekliyor cevabı aldım.

Bugun tarafıma Tavan çökmesinin kasko kapsamında olmadığı ifade edilerek 280 lira hasar bedeli ödenebilineceği yazılı olarak ifade edilmiştir. Acaba tavan çökmesi yokda sigorta da ne var 3 ay bir dosya müdür tarafından bekletilebilinir mi Eksper raporu zamanında tarafıma gösterilse belki başka eksper isteyecem

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER