25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ Allianz Sigorta…Poliçede yenileme sorunu


Tarih              : 2010-11-22
Adınız             : FEHMİ
Soyadınız         : YAVUZ
e-mail Adresiniz : yavuzfehmi59@hotmail.com
Poliçeniz          : 0001021002050437
Şikayet Detayı  :
Poliçem bilgim olmadan ödeme yapılmaması sebebi ile iptal edilmiştir. elimde ödeme makbuzum olduğu halde iptal edilmiştir.

bu nedenle poliçemin hasarsızlık indirimini kullanamamaktayım. mayıs ayından beri doğru düzgün cvp alamadım. konuyla yeni acentem ilgilendi poliçemi indirim olamadan yaptırmıştım.

yapılan iptal geri alınmadı.gerekçe olarak makbuzun yeni fesh edilen acente tarafından düzenlenmesi sebebi ile geçerli olmadığı bilgisi verildi acenteme geçen hafta.

üzerinede allinz sigorta bölge müdürlüğünden telefonla aranarak yeni poliçemin 1000 tl ye indirim kullanılarak aynı allinz sigorta tarafından yenilenebileceği bilgisi verildi.

böyle bir anlayış görmedim.ben poliçemi anadolu sigortadan zaten yaptırdım. indirimim yapılmasını bekliyorum.

poliçenin başka şirketten yapılması halinde hasarsızlık verilmiyor. kendileri yeniyelecekse yapılıyor. konunun çözümlenmesini bekliyorum.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER