26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

■ Aksigorta…Kasko poliçemde

——————————
ÇÖZÜMLENME MESAJI
——————————

Sn. İnci O.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

“10588563 nolu hasar dosyanızın ödemesi çıkartılmıştır.”

Saygılarımızla,
AKSİGORTA
Hizmet Merkezi Müdürlüğü

——————————
ŞİKAYET DETAYLARI
——————————
Tarih               : 2011-07-07
Adınız              : İNCİ
Soyadınız         : OTLAMAZ
e-mail Adresiniz : zsen19@hotmail.com
Poliçeniz           : T-28957213
Şikayet Detayı :
UMUT SAYGILARIMLA 16.5.2011 TARİHNİNDE EŞİM 19 EZ 044 PLAKALI ARAÇA ARKADAN ÇARPIYOR RAPOR TUTUYORLAR EŞİM SUÇLU KARŞI TARAF ARAÇINI BİBİM SİGORTA OLAN AK SİGORTADAN DOSYA AÇTIRIP YAPTIRIYOR AMA AK SİGORTA HASARI REDDEDİYOR.
GEREKÇE BİZİM ARAÇIN SADECE
SAĞ FARI KIRILMIŞ MAĞDUR ARAÇ ÜZERİNDE HASARIN ANLAŞMALI TUTANAKTA BELİRTİLDİĞİ GİBİ ÇARPMAYLA OLUŞMAYACAĞI ŞEKLİNDE BİZİM ARAÇ RENO FLAŞ TAMPONLARI SAÇTIR.EXSPER BU ŞEKLİDE YAZMIŞ KARŞI TARAF PARASINI BİZDEN İSTİYOR BİZ SİGORTAMIZI YAPTIRARAK GÖREVİMİZİ TERİNE GETİRMİŞİZ 2 KİŞİ GÖRGÜ TANIĞIMIZ VAR İFADELERİNİ ŞİRKETE YOLLADIK YİNE RED DEDİLER

MADEM BİZİM KAZA TUTANAĞIMIZ SAHTE O HALDE ARAŞTIRMACI YOOLASINLAR SAHTE İSE BİZİ MAHKEMEYE VERSİNLER BİLDİĞİMİZ KADARI İLE İSPAT YÜKÜMLÜLÜĞÜ SİGOTA ŞİRKETLERİNE AİTTİR
YARDINI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.

AK SİGORTA DOSYA NO.10588563
İNCİ OTLAMAZ
DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER