15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

■ Aksigorta…Kasko Hasarımda Ödeme sorunu


– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Sn. Şahin Ç.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

“Dosya sürücü değişikliği tespit edildiğinden dolayı dosya red edilmiş olup ve red maili de gönderilmiştir.”

Saygılarımızla,

AKSİGORTA
Hizmet Merkezi Müdürlüğü

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
ŞİKAYET BİLDİRİMİ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Tarih              : 2011-06-27
Adınız             : şahin
Soyadınız         : çetinkaya
e-mail Adresiniz : sahinc_kaya@hotmail.com
Poliçeniz          : K-28256674-0-0  AKSİGORTA
Şikayet Detayı :
42 HU 078 plakalı aracımıza ait, 27/08/2010 – 27/08/2011 Tarihleri arasında geçerli olan 7619 acente nolu, K-28256674-0-0 poliçe nosu ile düzenlemiş olan kasko sigortamdan dolayı mağdur olmuş durumdayım. Kasko poliçemi,12/01/2011 tarihinde meydana gelen trafik kazasında aracımız ciddi anlamda hasar görmüştür.

Yasal açıdan gereken tutanak düzenleme işlemlerini yerine getirerek sigorta şirketinden zararımızın karşılanmasını, yukarıdaki kasko bilgileri yazılı poliçe ile talep ettik. Ancak

-Kazanın şeklini inandırıcı bulmadıklarını söyleyerek hasarımızı ödemeyerek bizi mağdur ettiler,

– ocak ayında meydana gelen kaza ile ilgili raporlarını 25/05/2011 tarihinde kadar sebepsiz yere erteleyerek hukuki yollara müracaatımızı geciktirmişler ve mağdur edilmemize neden olmuşlardır,

– Poliçe de yer alan kasko teminatlar klozu başlığında açıkça belirtilen, “TRAFİK KAZASI HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN ÖDENİR” ifadesi hiçe sayılmıştır. 4 bin TL hasarım ödenmedi.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER