24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Hata 404

Üzgünüz, aradığınız sayfa mevcut değil.

Anadolu Sigorta Beyond Darkness Ödül Töreni’ne katıldı

Anadolu Sigorta, kapsayıcı markaların buluştuğu EyeBrand Beyond Darkness Ödül Töreni’ne katıldı. Kısa süre evvel Engelsiz Çeviri ile iş birliği yaparak ürünlerinin bilgilendirme dokümanlarına seslendirme ve yapay zeka destekli işaret dili ekleyen Anadolu Sigorta, herkes için erişilebilir olmayı hedefliyor. 

Can Kantar: “Uçan şezlong evinizin camını kırabilir”

Sigorta yaptırmak için artık daha çok sebebimiz var. Geçtiğimiz hafta Sigorta Ekranı'na konuk olan AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Murat Dişci son yıllarda özellikle kaza yapmayan iyi sürücülerin özellikle Kasko yaptırmadığını söyledi. Sistemden çıkmışlar.

Acente sigortacılığının desteklenmesi gerekiyor

Sigortacılığın makroekonomik ortamdan çok fazla etkilendiğini söyleyen AcnTURK Genel Müdürü Murat Dişci, “Makroekonominin negatif etkilerine karşı acente sigortacılığını desteklememiz gerekiyor. Sektörde poliçe sayısındaki azalmayı engelleyebilecek ya da bir sigortalıya yeni poliçeler satarak kırılganlığı engelleyecek bir portföy ortamını profesyonel bir acente sağlayabilir. Diğer tarafta acente sigortacılığı yapılması için özellikle trafik kapasitelerinin profesyonel acentelere açılması gerekiyor. Stabil olmayan ekonomik ortamdan ancak acente sigortacılığı ile çıkabiliriz” dedi.

23 Nisan’a özel, “Deprem ve Umut” sergisi

Quick Sigorta, 23 Nisan’da Alanya’da eğitim veren Quick Sigorta Gülseren - Hüseyin Doğan İlkokulu’nda da öğrencilere unutulmaz bir gün yaşatmak için etkinlikler düzenledi. 

RS Otomotiv Grubu Hatay’da uçurtma şenliği düzenledi

6 Şubat depreminde yıkımın en fazla gerçekleştiği Hatay’daki konteyner kentlerde yaşayan çocuklarla buluşan RS Otomotiv Grubu...

Şemsiye Dergisi’nin NİSAN sayısı DOPDOLU içeriklerle yayında

Şemsiye Dergisi’nin NİSAN sayısı yayınlandı. Yine dopdolu dosya konuları ve haberlerle dikkat çeken dergimizin kapağında son yılların...

Sigorta şirketleri kritik hastalıklarda da yalnız bırakmıyor

Sigorta şirketleri, son yıllarda hızla artan kanser, MS, inme gibi kritik hastalıklara karşı güvence sunan ürünlere odaklandı.

2023’te olağan dışı hava olayları yüksek ekonomik maliyetlere yol açtı

Avrupa Birliği'nin (AB) Copernicus uydu izleme sistemiyle yapılan ölçümlere göre, 2023 yılı Avrupa'da yangınlardan sellere olağan dışı hava olaylarının yaşandığı...

SON EKLENEN HABERLER