23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Sigorta şirketleri Cumhuriyet’in 100. yılını çalışanlarıyla kutladı

Sigorta şirketleri Cumhuriyet’in 100’üncü yılında çalışanları ve acenteleri ile birlikte düzenledikleri etkinliklerle kutladılar. Şirketler düzenledikleri turnuvalar ve özel resepsiyonlarla Cumhuriyet değerlerini bir kez daha çalışanları ile birlikte anarken, 100. Yılda sigorta sektöründeki yenilikçi ve sürdürülebilir stratejileri de yeniden gözden geçirdiler.

ANKARA SİGORTA

100. yılda acentelerini ödüllendirdi

Ankara Sigorta Cumhuriyetin 100. yılını acenteleri, üst yönetimi, direktörler ve birim yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği etkinlikle kutladı. Geçtiğimiz hafta Ankara Sigorta Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen etkinlikte, Acente Başarı Programı’nda başarılı olan acentelere de ödülleri takdim edildi.  Programın açılış konuşmasını yapan Ankara Sigorta Genel Müdürü Vefa Murteza, Cumhuriyetin Türk milletine Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bırakılan en önemli miras olduğunu söyleyerek, “Milletimizin özgürlüğü ve bağımsızlığının taçlandığı bu özel günü sizlerle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

MAHER HOLDİNG

Maher Holding’den 100. Yıla özel iletişim çalışması

Maher Holding Cumhuriyet’in 100.yılına özel bir resepsiyon gerçekleştirdi. Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen’in katılımıyla Quick Tower’da gerçekleştirilen resepsiyona yönetim kadrosu ve holding çalışanları tam kadro katılım sağladı. Tüm Grup çalışanlarının bulunduğu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda; Maher Holding CEO ‘su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Levent Uluçeçen, Cumhuriyet’in 100. Yılının anlam ve önemine dair yaptığı konuşmada demokratik cumhuriyete vurgu yaparak, “Cumhuriyete en çok demokrasinin yakıştığını” söyledi. Cumhuriyet’in 100.yılına özel iletişim çalışmalarını da güncelleyen şirket logolarını güncelledi ve tüm mecralarda “100 yıl da geçse 1000 yıl da geçse bu milletin her kalbi Cumhuriyet için atar” sözleriyle taçlandırdı.

Aynı heyecan ile çalışmaya devam ediyoruz

Resepsiyonda konuşan Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar ise, “Mustafa Kemal Atatürk, 29 Ekim 1923’te yalnızca cumhuriyeti değil; aynı zamanda Türk milletinin ve Türk devletinin varlığının sürekliliğini ilan etmiştir. Cumhuriyetimiz büyük gayretler ve büyük fedakârlıklar ile kurulmuş, bugüne gelmiştir. Bizden sonra da ilelebet payidar kalmasının yolu, bizlerin aynı heyecan ile çalışmaya devam etmemizdir.  Sigorta sektörü olarak çalışmalarımızda bize rehber olacak örnekler de yine devletimizin, medeniyetimizin sürekliliği içinde saklıdır. Bugünkü sigortacılık çalışmalarımızın bir anlamda temelini oluşturan sorumluluğun özünde varlığın, eşyanın, hayatın sürekliliğinin sağlanması vardır. Modern sigortacılık anlayışının temelinde de bu sorumluluk vardır. Bizler de Maher Holding, Quick Sigorta ve Corpus Sigorta olarak devletimizin, milletimizin sahip olduğu varlıkların ve birikimlerin sürekliliğinin sağlanması yolunda sürdürdüğümüz çalışmalarla Cumhuriyetimiz ‘in yeni yüzyılında ve daha nice yüz yıllarında pay sahibi olmanın azmi ve sevinci ile doluyuz” diye konuştu.

RS SERVİS

Sigorta sektörünü 100. Yılda kupada buluşturdu

RS Otomotiv Grubu ise KASIDER iş birliği ile 100. Yıl Kadın & Erkek Plaj Voleybol Turnuvası düzenledi. Turnuva, 1.000’in üzerinde ziyaretçi ile 20-22 Ekim tarihleri arasında İBB Maltepe tesislerinde Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir organizasyon ile gerçekleştirildi. RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, turnuvanın finalinde yaptığı konuşmada, “Muasır medeniyetler seviyesine çıkabilmemiz için en büyük gösterge kadın ve erkeğin adaletli olarak temsil edildiği bir toplum ve dünya yaratmaktır ve biz burada maddi manevi tüm desteğimizi bu ilke doğrultusunda sektörümüze sunmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

TÜRK REASÜRANS

Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında da yeni başarı hikayeleri yazacağız

Türk Reasürans da Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel hazırlanan bir video ile kutladı. Tüm dünyaya güvence ihraç eden global bir marka olmak için çalışmalarına devam ettiğine dikkat çekilen videoda, “Cumhuriyetin ikinci yüzyılında da yeni başarı hikayeleri yazmak için çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!” ifadeleri yer aldı.

ANA SİGORTA

100. yıl konseptinde strateji toplantısı

Ana Sigorta, geleneksel strateji toplantısını ve şirket yemeğini Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir temada düzenledi. Etkinlik, şirketin tüm çalışanlarını bir araya getirdi. 2024 yılı strateji ve aksiyonlarının ele alındığı strateji toplantısı Tarihi Pera Palas Otel’de gerçekleştirilirken, Yönetim Kurulu üyelerinin de katılım sağladığı Cumhuriyet yemeği tüm çalışanlarla birlikte Orient Express Restoran’da gerçekleşti.Pera Palas Otel’de 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşen strateji toplantısı, Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir tema taşıdı. Prof. Dr. Sinan Canan’ın da konuşmacı olarak yer aldığı toplantının ardından katılımcılar, Atatürk’ün odasını gezme fırsatı buldu ve otel ile döneme dair bilgiler edindi.

SAB Cumhuriyet’in 100’üncü yılını üyeleri ile kutladı

SAB Sigorta Acenteleri Derneği Cumhuriyet’in 100. Kuruluş Yıldönümü’nü Moda Spor Kulübü’nde düzenledikleri bir etkinlikle kutladı. Dernek üyelerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte bir Atatürk köşesi oluşturularak, sosyal medya hesaplarından da; “Hasretle, minnetle, saygıyla…”, “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” notları ile paylaşıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER